Домашні улюбленці, які живуть в вугледарських квартирах і будинках, також як і люди, взимку повинні дещо змінювати свій раціон. А все тому, що годування котів і кішок в холодну пору року має свої відмінності. У цю пору року кішка витрачає на підтримку температури свого тіла додаткову енергію. У світлі того, що вона у кішок значно вище, ніж людей, на її підтримку потрібно ще більше енергії, ніж на підтримку постійної температури людського тіла.

Поповнити енергетичні витрати дуже просто — поїданням великих порцій їжі. Вона повинна бути насиченою жиром на білками. Зазвичай це м’ясо і кисломолочні продукти.

Норма споживаної їжі для кожної тварини визначається індивідуально. Це цілком зрозуміло, оскільки різні кішки не тільки мають різну терморегуляцію, але і різний підшерсток, довжину остьового волосся, ведуть спосіб життя з різною активністю і т.д.

Годувати тварину краще невеликими порціями, ніж намагатися нагодувати двома великими порціями до відвалу. Але, не дивлячись на збільшення загальної кількості годувань (зазвичай їх стає 3-4 замість двох), годувати тварину слід, як і раніше дотримуючись графіка (в один і той же час). При цьому, їжа повинна бути як мінімум кімнатної температури або трохи тепліше.

Набагато простіше і правильніше використовувати сухі корми для кішок або консерви. Така їжа містить усі необхідні речовини, без яких повноцінне розвиток і зростання улюбленця неможливі. В хорошому харчуванні є і м’ясо, і риба, печінка, овочі і злаки, субпродукти.

Серед безперечних переваг харчування:

  • економічність — така їжа обходиться дешевше, ніж консерви або хороша натуралка;
  • збалансованість — при виробництві сухих кормів враховуються потреби тварин з різними особливостями;
  • зручність — «сухарики» легко дозувати і усувати після годування (розсипаний корм можна просто змести щіткою — він не залишить слідів на підлозі);
  • задоволення з користю — кішки люблять хрустіти шматочками, при цьому тверді фракції допомагають підтримувати зуби вихованців в здоровому стані.

У Вугледарі вибрати і купити корм для котів, собак, риб, грузунов, птахів та інших домашніх улюбленців можна в зоомагазині «Доллі». Натисніть на посилання, щоб перейти до картки магазину http://smallbiz.org.ua/katalog/zoomagazyn-dolli/

Магазин «Доллі» знаходиться за адресою Трифонова 9 (біля «АТБ»)

У «Доллі» вам підкажуть, який корм найкраще підійде для вашого улюбленця так як його правильно годувати.