«Ваша дитина потрапила в халепу» -за такою схемою шахраї виманили у мешканки Волноваського району 3 000 гривень. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Про це повідомляє Волноваський районний відділ поліції.

Аферисти, аби виманити заощадження у довірливих громадян, вдаються до різних вивертів, вигадують нові «схеми» або користуються, так би мовити, «перевіреними». Найпопулярнішими, все-таки, залишаються афери під виглядом «працівників банку», «мобільних операторів» та «ваша близька людина потрапила в халепу».

Останній вид шахрайства залишається в ТОП-3 аферистів і, незважаючи на постійне інформування, громадяни продовжують «рятувати» своїх близьких від неіснуючої біди.

У Волноваському районі 70-річна жінка потрапила саме на таку аферу. На мобільний зателефонували «поліцейські» та повідомили, що син потерпілої скоїв наїзд на невідомого чоловіка і негайно потрібні гроші. Схвильована жінка, аби врятувати рідну людину від в’язниці, на емоціях, перерахувала шахраям 3 000 гривень. А згодом подзвонила синові та зрозуміла, що віддала гроші аферистам.

За фактом правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України відкрито кримінальне провадження.

Правоохоронці нагадують:

якщо вам повідомили про те, що родич «потрапив у біду» — вимагайте особистої зустрічі з ним, обов’язково передзвоніть родичам або друзям, порадьтеся з друзями чи рідними, перш ніж прийняти остаточне рішення, проявляйте підвищену пильність у разі, якщо «приваблива пропозиція» робиться занадто нав’язливо, ретельно перевіряйте інформацію і відразу ж звертайтеся в поліцію!

фото https://realno.te.ua/