НАТО передає Україні сотні ракет протиповітряної оборони

.

Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс посилює додатковим озброєнням підтримку України. Про це він повідомив у Твіттері.

«Я щойно провів розмову з президентом Зеленським. Союзники посилюють підтримку ракетами протиповітряної оборони, протитанковою зброєю, а також гуманітарною та фінансовою допомогою», — написав Столтенберг.

Як йдеться на сайті НАТО, союзники посилюють політичну та практичну підтримку України, оскільки вона продовжує захищатися від повномасштабного вторгнення Росії. В Україну направляють:

  • тисячі одиниць протитанкової зброї,
  • сотні ракет протиповітряної оборони,
  • тисячі запасів стрілецької зброї та боєприпасів.

Союзники також надають фінансову та гуманітарну допомогу на мільйони євро, зокрема медичні товари, щоб допомогти українським силам.

«Бельгія, Канада, Чехія, Естонія, Франція, Німеччина, Греція, Латвія, Литва, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Велика Британія та США вже відправили або схвалюють значні поставки військових обладнання в Україну», — йдеться у повідомленні.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг сказав: «Я вітаю те, що союзники активізують підтримку України, надаючи додаткове військове обладнання, фінансову та гуманітарну допомогу. Самооборона є правом, закріпленим у Статуті ООН, і союзники допомагають Україні підтримувати це право. Це є чітким сигналом повної підтримки НАТО суверенітету та територіальної цілісності України».

 

 

НАТО передає Україні сотні ракет протиповітряної оборони

Категорія
Новини
Немає коментарів

Коментувати

*

*