На Київщині вперше відбулися змагання з кіберспорту

.

На Київщині вперше відбулися змагання з кіберспорту за підтримки держави. Це тільки початок історії розвитку кіберспорту в області.

«В умовах глобальної цифровізації ми шукаємо і відкриваємо нові можливості для розвитку молоді. Зважаючи на такий великий інтерес та відгук серед молоді, плануємо розвивати ком’юніті кіберспортсменів Київщини та проводити такі турніри й надалі, підтримувати наших спортсменів, і звісно, виходити разом із ними на всеукраїнській та світовий рівень», — наголосив заступник голови Київської ОДА з цифрової трансформації та цифровізації (CDTO) Денис Шугалій.

Чемпіонат серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Київської області з дисциплін Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) та Brawl Stars стартував 25 грудня. Участь брали 29 навчальних закладів Київщини. Змагання проходили в два етапи. Під час першого етапу обирали кращих гравців шкіл Київської області, які сформують команди для наступного етапу. На другому — саме обласний турнір серед команд шкіл.

Офіційна церемонія нагородження переможців чемпіонату відбулася 23 січня. Призові місця посіли 15 учнів за дисципліною CS:GO та 9 за дисципліною Brawl Stars. Усіх учасників буде відзначено почесними грамотами і нагороджено подарунками від Київської ОДА та спонсорів заходу. А Пісківську гуманітарну гімназію, яка була представлена на чемпіонаті 10 командами, визнано найбільш кіберспортивною школою.

З 2020 року Україна входить до переліку 25 держав, які визнали кіберспорт офіційним видом спорту. Крім того, наша країна увійшла до ТОП-10 кіберспортивних світових держав.

Більше читайте на сайті Мінцифри.

https://www.kmu.gov.ua/news/mincifri-na-kiyivshchini-vidbuvsya-turnir-iz-kibersportu

Категорія
Новини
Немає коментарів

Коментувати

*

*