На Донеччині за час функціонування ринку землі було укладено півтори тисячі угод купівлі-продажу паїв

.

Півтори тисячі угод купівлі-продажу  земельних паїв укладено у Донецькій області за час функціонування ринку землі в Україні.  Про це заступник директора департаменту — начальник управління земельних відносин та цифрової трансформації Донецької облдержадміністрації Олена Рибакова повідомила на брифінгу у Краматорську сьогодні,  1 лютого.

«У Донецькій області за ці більше, ніж пів року, укладено півтори тисячі угод купівлі-продажу земельних ділянок-паїв, які раніше були підмораторними.  Ці півтори тисячі угод укладено на 5000 гектарів. Багато це чи мало?  Якщо по всій Україні укладено 86 тисяч угод, а по Донецькій області – півтори тисячі,  то це складає 1,7% по Україні. В хорошому сенсі Донецька область «пасе задніх»,  тому що у нас власники паїв не спішать продавати свої земельні ділянки або у них немає такої потреби. У цьому плані ринок землі в Донецькій області розвивається стримано та поступово», — зазначила Олена Рибакова.

Вона також нагадала, що у  Донецькій області на підконтрольній території  розташовано 1 млн 460 тисяч сільгоспугідь.

Ринок землі сільськогосподарського призначення запрацював в Україні 1 липня 2021 року. Тоді у багатьох українців були побоювання, що розпочнеться активний розпродаж землі.

https://dn.gov.ua/news/na-donechchini-za-chas-funkcionuvannya-rinku-zemli-bulo-ukladeno-pivtori-tisyachi-ugod-kupivli-prodazhu-payiv

Категорія
Донецька ОДА
Немає коментарів

Коментувати

*

*