На Донеччині визначено переможців першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

.

Урочисте закриття всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у Донецькій області відбулось у дистанційному форматі.

Захід об’єднав близько 80 освітян: конкурсантів, членів журі та оргкомітету, гостей – представників органів управління освітою громад області, керівників центрів професійного розвитку педагогічних працівників.

У фінальному етапі конкурсних випробувань першого туру конкурсу цьогоріч взяли участь 30 педагогів. Переможців визначено у номінаціях «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво», «Основи правознавства».

Переможці І місце:

Смикова Ярослава Олегівна – номінація «Біологія» (вчитель Закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – ліцей «Гармонія» Мирноградської міської ради Донецької області);

Щербакова Ольга Вікторівна – номінація «Інформатика» (вчитель Авдіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Авдіївської міської ради Донецької області);

Скрипник Марина Іванівна – номінація «Мистецтво» (вчитель Ліцею зі структурним підрозділом гімназії № 6 Покровської міської ради Донецької області);

Островська Світлана Демидівна – номінація «Основи правознавства» (вчитель Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Покровської міської ради Донецької області).

Лауреати ІІ місце:

Демченко Оксана Вікторівна – номінація «Біологія» (вчитель Дружківської  гімназії «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області);

Єгорова Світлана Вікторівна – номінація «Інформатика» (вчитель Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 Краматорської міської ради Донецької області);

Солодовнікова Ольга Вікторівна – номінація «Мистецтво» (вчитель Опорного закладу загальної середньої освіти імені Василя Стуса Краматорської міської ради Донецької області);

Кострікова Світлана Леонідівна – номінація «Основи правознавства» (вчитель Опорного закладу Очеретинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Олександрівської селищної ради Донецької області).

Лауреати ІІІ місце:

Бень Вікторія Володимирівна – номінація «Біологія» (вчитель Комунального закладу «Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 63 Маріупольської міської ради Донецької області»);

Солоха Олег Вікторович – номінація «Інформатика» (вчитель Комунального закладу «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням окремих предметів І-ІІІ ступенів № 4 Маріупольської міської ради Донецької області»);

Мансурова Марина Ойратівна – номінація «Мистецтво» (вчитель Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – дошкільний навчальний заклад» Добропільської міської ради Донецької області);

Корінєв Сергій Іванович – номінація «Основи правознавства» (вчитель Філії І-ІІ ступенів № 2 Опорного закладу «Торецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6» Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області).

Переможці першого туру конкурсу візьмуть участь у фінальному (всеукраїнському) етапі, який відбудеться у березні-квітні 2022 року у м. Київ.

https://dn.gov.ua/news/na-donechchini-viznacheno-peremozhciv-pershogo-turu-vseukrayinskogo-konkursu-uchitel-roku-2022

Категорія
Важливе
Немає коментарів

Коментувати

*

*