На Донеччині розпочалися індивідуальні профорієнтаційні консультації для учнів старших класів

.

Індивідуальні профорієнтаційні консультації для учнівської молоді 9-11 класів розпочалися в рамках обласної програми «Твій вибір».

Під час індивідуальних профорієнтаційних консультувань учнівська молодь навчається користуватися інформацією та приймати на її підставі рішення. Це неможливо без достатнього рівня саморозуміння, без навичок аналізу складних ситуацій з багатьма варіантами й факторами вибору. Як правило, цілком достатньо результатів тестування й бесіди, які допомагають підліткам здолати невпевненість, почуття невизначеності, розібратися в собі. Дозволяють спробувати себе в різноманітних видах професійної діяльності, щоб відчути, наскільки вони їм відповідають та отримати необхідну оцінку своєї успішності.

Якщо ви ще не зрозуміли, який вид професійної діяльності вам більше підходить; не знаєте як оцінити власні здібності, інтереси, можливості та як усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання, запрошуємо взяти участь у профорієнтаційних індивідуальних консультацій.

Реєстрація за посиланням

https://forms.gle/BtVcxfrWBGNto3QL6

Обласна програма «Твій вибір» впроваджується Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації

https://dn.gov.ua/news/na-donechchini-rozpochalisya-individualni-proforiyentacijni-konsultaciyi-dlya-uchniv-starshih-klasiv

 

Категорія
Донецька ОДА
Немає коментарів

Коментувати

*

*