КЕРІВНИК ВУГЛЕДАРСЬКОЇ МВЦА ВІДВІДАВ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКУ СПОРТИВНУ ШКОЛУ

Керівник Вугледарської міської військово - цивільної адміністрації Сергій НОВІКОВ 10.01.2022 року відвідав дитячо-юнацьку спортивну школу, де оглянув спортивну інфраструктуру закладу та обговорив з директром ДЮСШ Миколою Сорокою першочергові кроки щодо подальшого його утримання та розвитку.

До речі, у грудні 2021 року розроблено проєкт «Будівництво легкоатлетичного містечка дитячо — юнацької спортивної школи м. Вугледара» та проведена експертиза відповідної проєктно-кошторисної документації. За проєктом передбачається облаштування футбольного поля та л/а доріжок по його контуру зі штучним покриттям; трибуни для глядачів на 350 місць, місць для спортсменів та персоналу; встановлення МАФ (роздягальні, душові, туалети), приміщень з легких конструкцій для суддів, а також облаштування майданчика для бадмінтону, сектору для штовхання ядра. Крім того, передбачено облаштування сітчастої огорожі за воротами футбольного поля, освітлення з установленням металевих прожекторних мачт, радіофікація, озвучення тощо. На сьогодні триває пошук джерел фінансування для реалізації такого масштабного проєкту.

Така увага до закладу не випадкова. Дитячо — юнацька спортивна школа міста Вугледара є базовим комунальним закладом спортивного напрямку Вугледарської територіальної громади.

11 03

11 04

11 05

11 06

11 07

https://www.vugledar-rada.gov.ua

Категорія
ВажливеНовини
Немає коментарів

Коментувати

*

*