Інформація щодо укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту

Інформація взята з офіційного джерела організації та є актуальною на час публікації на сайті

Інформація

щодо укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту

 

З метою організації інженерного захисту населення в сучасних умовах використовуються захисні споруди цивільного захисту (сховища, протирадіаційні укриття), а також найпростіші укриття.

Сховище – герметична споруда для захисту людей, в якій протягом певного часу створюються умови, що виключають вплив на них небезпечних факторів, які виникають унаслідок надзвичайної ситуації, воєнних (бойових) дій та терористичних актів.

Протирадіаційне укриття – негерметична споруда для захисту людей, в якій створюються умови, що виключають вплив на них іонізуючого опромінення у разі радіоактивного забруднення місцевості.

Крім того, для захисту людей можуть застосовуватися найпростіші укриття.

Найпростіше укриття – це фортифікаційна споруда, цокольне або підвальне приміщення, що знижує комбіноване ураження людей від небезпечних наслідків надзвичайних ситуацій, а також від дії засобів ураження в особливий період.

На сьогодні встановлено, що захисні споруди цивільного захисту та протирадіаційні укриття на території громади відсутні. Підвальні приміщення багатоповерхових житлових будинків не придатні для укриття населення через низьке проходження труб систем водо-, тепло-, електропостачання і каналізації, а також відсутності необхідної системи вентиляції та запасного виходу.

Рішенням виконавчого комітету Вугледарської міської ради від 19 травня 2021 року №184/6-21 створено робочу групу з проведення обстеження підвальних та цокольних приміщень на території Вугледарської міської територіальної громади (далі – робоча група).

Робочою групою обстежено підвальні приміщення охорони здоров’я, освіти, спорту та громадських організацій для встановлення можливості їх використання для укриття населення, як найпростіших укриттів.

При обстеженні визначено на території міста Вугледара 4 підвальних приміщення об’єктів, що можуть використовуватись як найпростіші укриття, загальною місткістю 925 осіб.

 

Перелік

найпростіших укриттів

цивільного захисту для розміщення населення

 

 Назва об’єктуАдреса розташуванняМісткість (чол.)Стан готовності
1Громадська організація «Союз ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) міста Вугледара»м. Вугледар, вулиця 13 Десантників, будинок 17150Готове
2Комунальне некомерційне підприємство «Лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради»м. Вугледар, вулиця Молодіжна, будинок 19180Обмежено готове
3Дитячо-юнацька спортивна школа Вугледарської міської ради Донецької областім. Вугледар, вулиця Миру, будинок 2а245Готове
4Громадська організація «Спортивний клуб «Богатир»

 

м. Вугледар, вулиця Шахтарська, будинок 26350Готове

 

Категорія
Оголошення
Немає коментарів

Коментувати

*

*