ДИТЯЧУ КОМАНДУ З ДОНЕЧЧИНИ ЗАПРОСИЛИ ПРЕДСТАВИТИ УКРАЇНУ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З РОБОТОТЕХНІКИ В США

.
Команду школярів, які займаються у центрі STEM-освіти Вугледара під керівництвом Ганни Теличко, запросили взяти участь у чемпіонаті світу First, який відбудеться у квітні у місті Г’юстон (Сполучені Штати Америки, штат Техас).
Тема цьогорічних змагань з робототехніки – “Доставка об’єднує”. Учасники мають представити свою команду, її цінності, на підготовленому полі показати, як запрограмовані роботи виконують завдання – перевозять різні вантажі, розставляють їх у визначених місцях, обходять перепони на дорозі.
Взяти участь у цих престижних змаганнях можуть до 10 дітей, зараз команда шукає спонсорів, які готові оплатити цю поїздку на чемпіонат.
“Участь у таких змаганнях міжнародного рівня є важливою для дітей. Вони опиняються у колі однолітків, які роблять ці ж речі в інших куточках світу: створюють роботів, думають над тим, як розв’язати глобальні проблеми – в екології, енергетиці та інших сферах. Також це дозволяє показувати командну роботу, навчитися гарно презентувати себе, врешті покращити англійську мову. Ми шукаємо спонсорів, які можуть оплатити нам участь та квитки до США”, — каже Ганна Теличко.
Підготовчим етапом до цих змагань буде участь двох команд з Вугледара у турнірі з робототехніки, який планується у березні у Маріуполі.
Нагадаємо, за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” Ганна Теличко розвиває центри STEM-освіти у трьох містах Донецької області – Вугледарі, Кураховому та Волновасі. Їх відвідують понад 200 дітей.
Торік команда з Вугледара увійшла до ТОП-5 найкращих команд у міжнародному фіналі Всесвітньої олімпіади з робототехніки World Robot Olympiad International Final 2021. Олімпіада тривала онлайн, у ній взяли участь понад 200 команд із 65 країн світу.
Ця новина підготовлена в рамках комунікаційної кампанії “Схід: Перезавантаження”, яку реалізовує Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України”.
***
Комунікаційна кампанія “Схід: Перезавантаження” покликана показати успішні історії жителів Сходу України та допомогти тим, хто прагне перезавантажити своє сьогодення заради успіху та процвітання майбутнього Сходу.
Перезавантаження – це оновлення наявних ресурсів, це запуск нового способу мислення. Схід України має багату історію та культуру, високий промисловий потенціал і саме тому може стати драйвером розвитку різних економічних напрямків та галузей бізнесу, перезавантаження свідомості населення, особливо молоді.
Разом робимо крок у напрямку перезавантаження Сходу!
Показать перевод
https://www.facebook.com/ERAUkraine
Категорія
Важливе
Немає коментарів

Коментувати

*

*