Дотримання карантинних обмежень: поліцейські Донеччини склали 335 адмінпротоколів за порушення під час пасажирських перевезень

.

З 21 жовтня 2021 року підрозділи поліції Донеччини здійснили перевірку понад 8600 регулярних і нерегулярних пасажирських перевезень. Зокрема звертали увагу на наявність у водіїв і пасажирів документів про вакцинацію, відповідного сертифіката або негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР чи експрес-тесту.

На Донеччині тривають заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції. Загалом з початку пандемії поліцейські склали 4 589 адміністративних протоколів за ч.1 ст. 44-3 КУпАП (порушення правил карантину людей). Винесено 22 390 постанов за ч. 2 ст. 44-3 (перебування без засобів індивідуального захисту в громадських спорудах чи громадському транспорті).

Правоохоронці перевіряють дотримання карантинних обмежень під час пасажирських перевезень. За 2,5 місяця у цій сфері задокументовано 335 порушень.

Крім того, поліція перевірила понад 13 000 ковід-сертифікатів. За фактами підроблення документів про вакцинацію або ПЛР-тестів відкрито 18 кримінальних проваджень (ст. 358 Кримінального кодексу України). З них сім спрямовано до суду.

https://dn.gov.ua/news/dotrimannya-karantinnih-obmezhen-policejski-donechchini-sklali-335-adminprotokoliv-za-porushennya-pid-chas-pasazhirskih-perevezen

Категорія
Новини
Немає коментарів

Коментувати

*

*