Донеччина знаходиться у «жовтій» зоні адаптивного карантину через перевищений рівень захворюваності на COVID-19

.

Стаціонарне лікування у медичних закладах Донецької області проходять 675 пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVID-19. Про це заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області.

«На сьогодні у закладах охорони здоров’я, яким дозволено надавати медичну допомогу та госпіталізувати хворих на COVID-19,  знаходиться 507 пацієнтів з підтвердженим діагнозом і 168 – з підозрою»,  —  сказав Олександр Педенко.

Він нагадав, що наразі Донецька область знаходиться у «жовтій» зоні адаптивного карантину через перевищений показник рівня захворюваності.

«При нормі 75 на 100 тис. населення у нас 129 на 100 тис. населення.  Решта показників знаходиться у межах допустимого», —  зазначив Олександр Педенко.

Від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19 убезпечує вакцинація.  Усього з початку кампанії з вакцинації в області проведено 1 203 015 щеплень, з них за минулу добу — 6021.

https://dn.gov.ua/news/donechchina-znahoditsya-u-zhovtij-zoni-adaptivnogo-karantinu-cherez-perevishchenij-riven-zahvoryuvanosti-na-covid-19

Категорія
Влада
Немає коментарів

Коментувати

*

*