До 2030 року передбачається утеплення 50% житлового фонду, що покращить житлові умови для 15 млн людей

.

Цього року в Україні розпочнуть утеплювати тисячі багатоквартирних будинків, лікарень, шкіл, адміністративних будівель. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль з трибуни Верховної Ради під час «Години запитань до Уряду» 18 лютого.

«За ініціативи Президента цього року програма термомодернізації набере дійсно значних масштабів. До 2030 року передбачається утеплення 50 відсотків житлового фонду, що покращить житлові умови для 15 млн людей», — зауважив Прем’єр-міністр.

Як відзначив Денис Шмигаль, станом на кінець січня Фонд енергоефективності отримав понад 900 заявок від ОСББ на участь у програмі «Енергодім». Загальна вартість проектів, за його словами, перевищує 7,3 млрд грн, а грантів — 4,5 млрд грн.

«Учасниками програми вже стали понад 80 тисяч сімей, понад 200 будинків модернізовані частково або повністю», — додав очільник Уряду.

Крім того, Прем’єр-міністр підкреслив, що в березні стартує спільний з Європейським інвестиційним банком проект «Енергоефективність громадських будівель в Україні».

«Проект дозволить термомодернізувати близько тисячі громадських будівель, зокрема дитячі садочки, школи, лікарні, поліклініки, інші об’єкти соціального, адміністративного та культурного призначення, які перебувають у державній й комунальній власності», — зазначив Денис Шмигаль.

За словами Глави Уряду, загальна сума підтримки від ЄІБ на ці потреби становить 300 млн євро.

Денис Шмигаль: До 2030 року передбачається утеплення 50% житлового фонду, що покращить житлові умови для 15 млн людейДенис Шмигаль: До 2030 року передбачається утеплення 50% житлового фонду, що покращить житлові умови для 15 млн людей

https://www.kmu.gov.ua/news/denis-shmigal-do-2030-roku-peredbachayetsya-uteplennya-50-zhitlovogo-fondu-shcho-pokrashchit-zhitlovi-umovi-dlya-15-mln-lyudej
Категорія
Влада
Немає коментарів

Коментувати

*

*