Для протидії брехні росії створено інформаційний полк ₩AW

.

Українські креативники, журналісти, режисери та піарники, що створюють відеоконтент різних форматів та різної тематики, у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України створили інформаційний полк ₩AW: War Against War.

Мета платформи — посилити протидію відвертій брехні та пропаганді росії.

«Українці спостерігають шалену кількість інформації, яку генерують та створюють волонтери з різних сфер. І це надзвичайно важливо, адже всі вони посилюють інформаційний спротив нашої країни та показують правду всьому світу. Сьогодні будь-який ролик або фото — це не просто контент. Це підняття бойового духу та доказова база проти злочинних дій російської федерації щодо України. І ми маємо збільшувати їхню кількість, аби не залишити ворогу жодного шансу на пропагандистську брехню», — прокоментував Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

Так, інформаційні війська створюватимуть відео та тексти різними мовами, розраховані на різну аудиторію: світ, Україна, росія. Закликаємо українців поширювати ролики та тексти на всіх доступних майданчиках.

Діяльність ₩AW авторизована Офісом Президента і Міністерством культури та інформаційної політики. Отож, вся інформація на їх ресурсах не може містити неправдивих звернень чи пропаганди.

Де можна підписатися?

Інстаграм — https://instagram.com/waw_war_against_war

Канал у телеграмі — https://t.me/WAW_WarAgainstWar ₩AW на сайті МКІПМінкульту — https://war-info.mkip.gov.ua

Ютюб МКІП Мінкульту — https://www.youtube.com/c/MipGovUa ₩AW

Плейлист на ютюбі МКІП Мінкульту — https://www.youtube.com/watch?v=o4Wi5rFemro&list=PLLmBC25NTCQyocJ7Ordg2HXEmcdwCFunR

Власникам ЗМІ та представникам медіаспільноти інформаційний полк пропонує долучатися до співпраці та інформаційної підтримки.

₩AW: War Against War створює відеоконтент — і якщо є можливість розповсюджувати його на своїх ресурсах, це дуже допоможе в поширенні правди. Зокрема, про те, як жорстоко веде війну росія проти України та мирного населення наших міст.

Контактна форма для всіх, у кого є можливість сприяти дистрибуції відеоконтенту: https://forms.gle/hjJLVWzqJb8bfV1H6

Контактна форма для креативних команд, котрі бажають співпрацювати з ₩AW: War Against War: https://forms.gle/JqhNCoFSzMhMRtyK6.

Візуалізація до релізу: https://bit.ly/3I0aUis

Відео «Слава Україні!»: https://youtu.be/c480fFNB874

Ми обовʼязково переможемо. Слава Україні!

https://www.kmu.gov.ua/news/mkip-dlya-protidiyi-brehni-rosiyi-stvoreno-informacijnij-polk-aw

Категорія
Суспільство