Дільничні офіцери Вугледара відзвітували про роботу перед громадою

На території обслуговування відділення поліції № 2 Волноваського РВП (м. Вугледар) відбулись зустрічі дільничних офіцерів поліції з головами ОСББ та місцевими жителями.
Під час звіту дільничні офіцери поліції довели інформацію про стан оперативної обстановки на території обслуговування, кількість вчинених та розкритих злочинів та правопорушень за 2021 рік.
Проведена профілактична бесіда з мешканцями будинків щодо найбільш поширених у побуті злочинів пов`язаних з незаконним заволодінням грошових коштів шляхом зловживання довірою через телефонні дзвінки, та як діяти під час таких розмов, а також проінформовано про основні види шахрайства та способи іх уникнення.
Під час зустрічей поліцейські приділили особливу увагу протидії домашньому насильству, адже це є одним з пріоритетних напрямків роботи поліцейських.
Наразі на профілактичному обліку у відділені поліції перебуває 91 сімейний кривдник, з якими проводяться профілактичні роботи. Протягом 2021 року поліцейськими складено 142 адміністративні матеріали за ст. 173-2 «Вчинення домашнього насильства» Кодексу України про адміністративні правопорушення та спрямовано до суду для прийняття рішення, а також співробітники поліції винесли 24 термінових заборонних приписи.
http://volnovaha-police.dn.ua/news/view/6538
Волноваський районний відділ поліції
Донецької області
Категорія
ВажливеПоліція
Немає коментарів

Коментувати

*

*