Дані про депутатів Вугледарської міської ради 7 скликання 2019

ПІП Опис Житлові будинки, що закріплені за депутатами Політична фракція Постійна комісія міської ради Місце прийому, дні та часи прийому Посилання
1 Буряк Марк Олександрович Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул.Молодіжна, буд.16,17,18 Політична партія «Наш край» Постійна комісія з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин, член комісії ДП шахти ім. М.С.Сургая нарядна дільниці УМДГО Перший та третій понеділок місяця
15:00-17:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
2 Войцеховський валерій володимирович Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул.Шахтарська, буд. 6,8,10 Політична партія «Опозиційний блок» Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації, голова комісії Міський відділ освіти Кабінет начальника відділу освіти Щодня
8:00-17:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
3 Деркач Руслан В’ячеславович Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул.Молодіжна, буд.10,11,14 Політична партія «Наш край» Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, правової та регуляторної політики, впровадження реформ, правопорядку, захисту прав громадян,роботі з громадськими об’єднаннями, заступник голови  комісії ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» нарядна дільниці ПР-3  Кожен
четвер
10:00-15:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
4 Іваницький Володимир Вікторович Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул.13 десантників, буд.25, вул.Трифонова, буд.40,42 Політична партія «Опозиційний блок» Секретар міської ради Міська рада, каб. № 23 Вівторок-четвер
08:00-17:00
перерва з 12:00до 13:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
5 Кіщенко Ольга Віталіївна Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул. 30 річчя Перемоги, буд.6,8, вул.Трифонова, буд.3 Політична партія «Опозиційний блок» Постійна комісія з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, у справах дітей та молоді, розвитку підприємництва, торгівлі та сфери послуг, секретар комісії Міська рада, каб. №1 Кожна
середа
14:00-15:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
6 Когут Ольга Миколаївна Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул.13 Десантників, буд.49,51, вул. 30 річчя Перемоги, буд.22,24 Політична партія «Наш край» Постійна комісія з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин, секретар комісії НВК «Мрія» Кабінет директора школи Кожен вівторок
15:00-17:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
7 Коломієць Володимир Олексійович Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул.Трифонова, буд.28,30,32,36 Політична партія «Наш край» Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації, член комісії вул. Магістральна,4 Кабінет директора Кожен понеділок
9:00-11:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
8 Корнієнко Петро Андрійович Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул.30 річчя Перемоги, буд.4, вул.Трифонова, буд.24,26 Політична партія «Опозиційний блок» Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації, заступник голови комісії Центральна міська лікарня Кабінет головного лікаря Кожен понеділок
9:00-14:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
9 Краснопольська Раїса Василівна Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул.Трифонова, буд.6,12,14,18, вул.Весняна, вул.Дачна, вул.Кольорова, вул.Літня, вул.Магістральна, вул.Садова Політична партія «Опозиційний блок» Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, правової та регуляторної політики, впровадження реформ, правопорядку, захисту прав громадян,роботі з громадськими об’єднаннями, член комісії Міська рада, каб. №1 Четвертий четвер місяця
15:00-17:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
10 Кузьменко Михайло Іванович Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул.Миру, буд.5,6, вул.Молодіжна, буд.9,12 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Постійна комісія з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин, член комісії Міська рада, каб. №1 Другий вівторок місяця
10.00-12.00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
11 Куниця Олена В’ячеславівна Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул.13 Десантників, буд.,вул.Трифонова, буд.2,4,16,34 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації, член комісії Міська рада, каб. №1 Перший понеділок місяця
15.00-17-00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
12 Мисник Світлана Віталіївна Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул. 30 річчя Перемоги, буд.11,13,18,20 Політична партія «Наш край» Постійна комісія з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, у справах дітей та молоді, розвитку підприємництва, торгівлі та сфери послуг, голова комісії Міський відділ освіти Кабінет головного спеціаліста відділу освіти  Кожен вівторок
15:00-17:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
13 Передерий Олександр Петрович Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул. 30 річчя Перемоги, буд.10,12,14 Політична партія «Опозиційний блок» Постійна комісія з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин, член комісії Магазин «Новострой» Кожен понеділок
8:30-11:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
14 Петрова Ганна Олегівна Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул.13 Десантників, буд.23,27, вул.Трифонова, буд.45,46 Політична партія «Опозиційний блок» Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, правової та регуляторної політики, впровадження реформ, правопорядку, захисту прав громадян, роботі з громадськими об’єднаннями, член комісії Міська рада, каб. №1 Четвертий четвер місяця
15:00-17:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
15 Приходько Наталія Григорівна Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул.Трифонова, буд.5,9 Політична партія «Опозиційний блок» Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації, секретар комісії ДП шахти ім. М.С.Сургая Кабінет заступника директора Другий та четвертий четвер місяця
8:00-12:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
16 Радченко Валерій Анатолійович Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул.13 Десантників, буд.43,45,47 Політична партія «Опозиційний блок» Постійна комісія з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин, заступник голови комісії Міська рада, каб. №1 Друга середа
місяця
9:00-11:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
17 Рейзе Костянтин Адольфович Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання null Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, правової та регуляторної політики, впровадження реформ, правопорядку, захисту прав громадян,роботі з громадськими об’єднаннями, секретар комісії Міська рада, каб. №1 Перша
середа
15:00-17:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
18 Реміга Володимир Петрович Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул.13 Десантників, буд.29, вул.Трифонова, буд.15 Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Постійна комісія з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, у справах дітей та молоді, розвитку підприємництва, торгівлі та сфери послуг, заступник голови комісії Міська рада, каб. №1 Друга п’ятниця місяця
14:00-16:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
19 Рєпін Олександр В’ячеславович Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул.Шахтарська, буд. 16, вул.Миру, буд.7,8,9 Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Постійна комісія з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, у справах дітей та молоді, розвитку підприємництва, торгівлі та сфери послуг, член комісії Міська рада, каб. №1 Третя п’ятниця місяця
14:00-16:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
20 Рогульський Олександр Анатолійович Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул. 30 річчя Перемоги, буд.1, вул.Трифонова, буд.8, вул. Шахтарська, буд. 34,36 Політична партія «Наш край» Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, правової та регуляторної політики, впровадження реформ, правопорядку, захисту прав громадян,роботі з громадськими об’єднаннями, член комісії Міська рада, каб. №1 Четверта п’ятниця місяця
14:00-16:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
21 Романенко Дмитро Васильович Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул. 30 річчя Перемоги, буд.3,5,7 Політична партія «Наш край» Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, правової та регуляторної політики, впровадження реформ, правопорядку, захисту прав громадян,роботі з громадськими об’єднаннями, голова комісії Міська рада, каб. №1 Третя
середа
9:00-13:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
22 Сорока Микола Григорович Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул. 13 Десантників, буд. 1,3.5.11.19 Політична партія «Наш край» Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації, член комісії Дитячо-юнацька спортивна школа , кабінет директора Кожна
середа
10:00-12:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
23 Урін Євген Михайлович Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул. 13 Десантників, буд. 33,37,41, вул.Трифонова, буд.7 Міська організація Ліберальна партія України Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації, член комісії Міська рада, каб. №1 Кожен понеділок
10:00-11:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad
24 Фоменко Володимир Олександрович Депутат Вугледарської міської ради сьомого скликання вул. Шахтарська, буд. 12,14.22 Політична партія «Опозиційний блок» Постійна комісія з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин,  голова комісії КП «Тепломережа» Кабінет директора Кожен понеділок
8:00-16:00
https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/miska-rada/deputatskij-korpus/personalnij-sklad

data.gov.ua/dataset/6b4d72e9-3663-455a-9ad1-6d30bdcbdfd2