Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Заклади освіти Донеччини отримають ігрові набори LEGO Play Box для учнів Нової української школи

18

dn.gov.ua

Департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації отримав 1156 ігрових наборів LEGO Play Box для 16,2 тис. учнів (763 класи) Нової української школи, які в цьому навчальному році закінчили перший клас.

Вже третій рік поспіль The LEGO Foundation у межах Меморандуму з Міністерством освіти і науки України надає допомогу Україні у вигляді наборів LEGO Play Box та Six Bricks для перших класів.

Сьогодні освітнє середовище НУШ стає дедалі більш поліфункціональним, гнучким та надає можливості швидкої адаптації для виконання різних завдань. Робота з конструктором LEGO дозволяє під час занять трансформувати класну кімнату в лабораторію, театр, кінозал, ігровий майданчик тощо.

Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти здійснюється навчально-методичний супровід педагогів початкової школи щодо роботи  з конструкторами LEGO:

— здійснено підготовку регіональних тренерів для забезпечення навчання учителів у Донецькій області;

— проведено 4 тренінги для вчителів, заступників директорів та практичних психологів пілотних ЗЗСО;

— з метою забезпечення якісної і ґрунтовної підготовки учителів початкових класів проведено тренінги щодо впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес Нової української школи (57 груп – 1690 педагогів);

— до всіх програм підвищення кваліфікації учителів початкових класів внесено модуль «Використання конструкторів LEGO в освітньому процесі НУШ»;

— підготовлено методичні рекомендації щодо використання конструкторів LEGO під час проведення тематичних тижнів;

— проводяться практикуми «Погляд у майбутнє крізь призму педагогіки гри» на базі тренінгового центру.

Заклади освіти області отримають LEGO Play Box до 14 серпня 2021 року.

Вам также могут понравиться