Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Голова Донецької обладміністрації звернувся до Прем’єр-міністра з проханням прискорити виплату боргів перед шахтарями

3
Заборгованість із виплати зарплати шахтарям буде погашена – закон України, яким визначаються нові джерела для збільшення видатків за бюджетною програмою «Реструктуризація вугільної галузі» на 1,4 млрд гривень, набрав чинності 28 листопада. Про це написав Голова облдержадміністрації Павло Кириленко на сторінці у Facebook.
На підприємства області надійде близько 700 млн гривень.
За попередніми розрахунками, якщо бюджетні кошти надійдуть у визначених обсягах, то їх вистачить для того, щоб повністю погасити заборгованість за 2020 рік.
Голова обладміністрації підписав листа на і’мя прем’єр-міністра з проханням про прискорення процесу виплат зарплати вугільникам, оскільки це для них – життєво важливо. Про це говорили під час зустрічі з шахтарями, керівниками вугільних підприємств та представниками профспілкових комітетів.
На зустрічі обговорили низку інших проблемних питань вугільної галузі. Зокрема, бюджетне фінансування на 2021 рік та стабільне електропостачання державних шахт (на сьогодні борг за спожиту електроенергію становить близько 7,3 млрд гривень).
«Попри відсутність реальних важелів впливу на галузь, від проблем шахтарів не усуваємося. Це наші люди. Маємо допомогти забезпечити їм гідні умови для праці та життя. Тому інтереси шахтарів відстоюватимемо на усіх рівнях, залучаючи для цього усі можливі законні інструменти» — відзначив Павло Кириленко.
Вам также могут понравиться