В ніч з 26 на 27 грудня на Донеччину прийшла непогода — потужний вітер, ожеледиця та дощ спричинили немало клопоту рятивним службам.

Диспетчери Служби порятунку отримували повідомлення про необхідну допомогу від водіїв транспортних засобів. Через ожеледицю маневрування транспортних засобів значно ускладнилось, що призвело до виникнення значної кількості дорожньо транспортних подій.

У Мар’їнському районі на автошляху «Пречистівка-Новоукраїнка», на відстані 3 км від с. Пречистівка, рятувальники надали допомогу працівникам швидкої медичної допомоги. Водій медичного автомобілю не міг продовжити рух, через слизьку дорогу, тому рятувальники за допомогою власних сил виштовхали транспортний засіб не безпечну ділянку проїжджої частини дороги. Подібна подія сталась й у м. Слов’янськ.

У Покровському районі  водій легкового автомобілю Москвич звернувся по допомогу до рятувальників, адже не міг самостійно продовжити рух, через слизьку дорогу. Також, у м. Волноваха фахівці ДСНС прибрали аварійне дерево, яке перешкоджало руху транспортних засобів.

Фахівці підпорядкованих підрозділів Головного управління перебувають у підвищеній готовності до проведення дій за призначенням та надання допомоги тим, хто цього потребує.

За даними компанії ДТЕК, негода спричинила ряд аварійних відключень. Фахівці працюють над відновленням енергопостачання 22 населених пунктів. Крім того, аварійне відключення високовольтної лінії Котляревська-Карлівка стало причиною знеструмлення Карлівської фільтрувальної станції (у Вугледарі вода буде — ред.).

Наразі без світла залишаються 10 населених пунктів у Ясинуватському районі, включаючи Красногорівку, 2 — в Олександрівському,  3 — у Великоновосілківському (Зелений Гай, Толсте, Новохатське), 2 — у Волновахському (Степанівка, Запорізьке), 2 — у Костянтинівському, 2 — у Покровському, 1 — в Селидівському районах.