Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Зі Святом останнього дзвоника!

5

«Вугледарський НВК МРІЯ»:

Вугледарський НВК «МРІЯ» вітає зі святом Останнього дзвоника. Щиро дякуємо педагогам за майстерність, доброту й терпіння. Щиро дякуємо батькам за любов і підтримку дітей. Бажаємо випускникам щасливої життєвої дороги!

Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N2:
Ось і закінчився цей нелегкий 2019-2020 навчальний рік.
Шановні випускники, так заведено, що в приємні моменти час летить непомітно. Настільки ж швидко пролетіли і шкільні роки, попереду багатьох лякає невідомість. Проте боятися її не варто, у кожного обов’язково в житті все складеться, треба лише докласти трохи зусиль і сміливо долати труднощі. Більшість з вас стануть студентами і переживуть ще чимало чудових хвилин, але школа залишиться у ваших серцях на все життя. Адже тут вам допомогли з нетямущих першокласників перетворитися в ставних юнаків та дівчат. Збережіть в собі жагу життя і знань і не бійтеся труднощів! А учням, з якими ми зустрінемося у вересні,бажаємо веселих канікул!
Вугледарський НВК «Політехнічний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»
Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника!
Розпочинається весела літня пора,сповнена радістю, позитивними емоціями, незабутніми враженнями.
Діти, бажаємо Вам гарно відпочити на канікулах, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Зичимо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій!
Висловлюємо подяку педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців, дітей і душу, і серце, і знання! Своєю любов`ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!
джерело https://www.facebook.com/vuglerada/
Вам также могут понравиться