Останнім часом до відділу «Вугледарське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги почали звертатися з питанням стосовно терміну зберігання виготовлених біометричних документів у територіальних та структурних підрозділах міграційної служби області. З цього приводу Міграційна служба Донецької області інформує, що готові біометричні паспорти (паспорт громадянина України в формі картки та паспорт громадянина України
для виїзду за кордон) у територіальних та структурних підрозділах зберігаються протягом року з дня оформлення. Отримати зазначені документи можливо виключно особисто, оскільки під час видачі обов’язково проводиться процедура верифікації особи (зокрема, скануються відбитки пальців).
Звертаємо увагу, що паспорти громадян України та паспорти громадян України для виїзду за кордон, які неотримані заявниками протягом року згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» у період з дня оголошення карантину до його зупинення, знищуватись не будуть.
Отримати додаткову інформацію стосовно надання адміністративних послуг суб’єктам звернення можна за телефонами гарячої лінії Головного управління ДМС України в Донецькій області (06273) 6- 40- 12, (0629) 58-73-09 та (0629) 58-73-75.

головний спеціаліст відділу
«Вугледарське бюро правової допомоги»
Маріупольського місцевого центру з надання БВПД.
Контакти : 0 800 213 103,

066-86-89-894
м.Вугледар, вул.Трифонова , б.22 каб.№6.