Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

За яких умов період підприємницької діяльності буде зараховано до страхового стажу?

6
Страховий стаж — це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному (соціальному) страхуванню та за який щомісяця сплачено страхові внески (єдиний внесок) у сумі не меншій за мінімальний страховий внесок. Із 01.01.2020 мінімальний розмір єдиного внеску, який необхідно сплатити за місяць роботи для набуття страхового стажу, становить 1039,06 грн (22% від мінімальної заробітної плати 4723 грн).
Отже, зарахування до Вашого страхового стажу періоду діяльності як фізичної особи — підприємця можливе за умови сплати єдиного внеску (в сумі не меншій за мінімальний страховий внесок), подання річної звітності та внесення звітних відомостей до реєстру застрахованих осіб.
Дані звітності про дохід підприємця і сплату єдиного внеску надходять у систему персоніфікованого обліку Пенсійного фонду від Державної фіскальної служби та в подальшому використовуються для призначення пенсії, допомоги у зв?язку з безробіттям та інших соціальних виплат.
Звертаємо увагу, що в разі несплати або несвоєчасної сплати єдиного внеску виникає борг. Відповідно період, за який обліковується заборгованість, не буде зараховано до страхового стажу до повного її погашення.
джерело https://www.facebook.com/Volnovaskeoupfu/
Вам также могут понравиться