Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

З початку року поліцейські Вугледару склали понад 20 адміністративних протоколів відносно домашніх тиранів

0
З початку року співробітники сектору превенції Вугледарського відділення поліції склали 21 адміністративний протокол за вчинення насильства в сім’ї. Протягом трьох місяців поточного року на виклики через домашні сварки 17 разів реагували тільки дільничні офіцери поліції.
Упродовж першого кварталу 2020 року до Вугледарського відділення поліції надійшло більше 20 повідомлень про вчинені правопорушення та інші події, пов’язані з насильством в сім’ї.
Відносно домашніх тиранів, дільничні офіцери поліції склали 17 адміністративних протоколів. Окрім цього, поліцейські винесли домашнім кривдникам 5 термінових заборонних приписів.
Сьогодні на профілактичному обліку поліції перебуває 45 сімейних дебоширів. Дільничні постійно відвідують ці родини, проводять профілактично-роз’яснювальну роботу, виносять офіційні попередження про неприпустимість вчинення насильства у сім’ї. А у разі вчинення повторних дій — порушників притягають до адміністративної відповідальності за ст.173-2 «Вчинення домашнього насильства» Кодексу України про адміністративне правопорушення або вирішується питання щодо притягнення до кримінальної відповідальності за ст 126-1 Кримінального кодексу України.
Під час карантину дільничні офіцери поліції продовжують проводити активну кампанію з протидії домашньому насильству – відвідують облікові сім’ї, проводять в них профілактичну роботу та роз’яснюють населенню про види домашньої тиранії, як діяти у такій ситуації і до кого звертатися з даною проблемою.
Окрім цього, МВС України запустило чат-бот щодо протидії домашньому насильству в умовах карантину, який діє в месенджері Telegram. Приєднатися можна за посиланням: @police_helpbot .
Поліція звертається до усіх громадян! Якщо ви страждаєте від домашнього насильства, або є свідком цього явища — телефонуйте на лінію 102 або звертайтеся безпосередньо до свого дільничного інспектора.
Ваші дії допоможуть врятувати життя!
джерело https://www.facebook.com/photo/?fbid=523512591680325&
set=a.308887276476192
Вам также могут понравиться