26 серпня в рамках роботи Центру розвитку підприємництва Вугледарського міського центру зайнятості проведено черговий інформаційний вебінар за допомогою сервісу Skype. На захід були запрошені безробітні, які бажають займатись підприємницькою діяльністю. Під час дистанційного спілкування фахівчиня Тетяна Бурак ознайомила присутніх з актуальними грантовими програмами, а саме: освітнім проектом МОМ для молодих мешканців Донецької і Луганської областей, Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, програмами грантової допомоги Данської ради у справах біженців та умови оформлення заявок на участь. Проінформовано щодо можливості участі у бізнес-тренінгах від Програми ООН з практичних аспектів підприємницької діяльності і стратегічного розвитку.

Учасникам запропоновано скористатись безкоштовним додатком на системі Android «Центр розвитку підприємництва» (http://play.google.com/store/apps/details?id=cz.com.businessconsulntigcenter), а задля набуття знань та натхнення та відкриття власної справи запропоновано пройти безкоштовне онлайн-навчання на освітній платформі Prometheus (https://prometheus.org.ua) за курсом «Підприємництво».

У разі виникнення будь-яких питань, ви завжди можете звернутися за консультацією до нашого Центру розвитку підприємництва (електронна адреса: ugledarcz@donocz.gov.ua, Skype: УгледарЦЗ).

Вугледарський міський центр зайнятості