Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Вугледарський центр зайнятості інформує безробітних про причини та шляхи потрапляння людей в тенета рабства

13
Торгівля людьми – сучасне рабство.
Торгівля людьми – третій (після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками) за рівнем прибутковості кримінальний бізнес.
Торгівля людьми – це неприпустиме порушення прав людини.
Торгівля людьми вважається особливо тяжким злочином в Україні та багатьох інших країнах. Будь-яка особа може постраждати від торгівлі людьми – незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Жінки та чоловіки стають жертвами сексуальної та трудової експлуатації. Дітей змушують красти, жебракувати, використовують для проституції, виготовлення порнографічної продукції та навіть з метою вилучення органів. Останніми роками фіксується все більше випадків торгівлі людьми з метою трудової експлуатації в різних країнах.
30 липня 2020 року фахівцем з профорієнтації Вугледарського міського центру зайнятості був проведений вебінар для безробітних присвячений даній проблемі. Захід відбувся в рамках Всесвітнього Дня боротьби з торгівлею людьми. Головною метою вебінару було інформування безробітних про причини та шляхи потрапляння людей в тенета рабства, обговорені безпечні шляхи виїзду за кордон з будь-якого приводу. Учасниками вебінару також отримана інформація про види допомог, які надає Міжнародна організація з міграції потерпілим від торгівлі людьми (юридичні консультації, медична та психологічна допомоги, надання тимчасового укриття, професійна підготовка, надання грантів).
Вам также могут понравиться