Вугледарська міська ОТГ продовжує роботу над розробкою Стратегії соціально-економічного розвитку громади. Експертний та консультаційний супровід робочій групі надає Донецький офіс Програми ULEAD з Європою/ULEAD with Europe
Незважаючи на карантин, робоча група продовжує проводити засідання, правда, збирається дистанційно. У черговому онлайн-засіданні участь узяв Артем Колодезний, експерт з регіонального розвитку Програми «U-LEAD з Європою». До обговорень долучились представники місцевої влади 
та Агенції розвитку Вугледара.
Обговорювали особливості формулювання стратегічного бачення, знайомились з інструментами SWOT-аналізу та визначили сильні та слабкі сторони Вугледарської ОТГ, перспективи та загрози розвитку. Під час засідання робочої групи визначались також зі стратегічними та операційними цілями, які будуть зафіксовані в Стратегії розвитку Вугледарської ОТГ.
«Вугледарська ОТГ — згуртована громада з шахтарським характером, що володіє унікальними природними системами та зберігає їх для майбутніх поколінь», — так сформулювали стратегічне бачення ОТГ та зазначили її майбутнє на період до 2027 року.
Це громада з модернізованою, трансформованою промисловістю високого рівня екологічної безпеки. Тут ефективно використовують ресурси на основі дотримання цілей сталого розвитку, дбають про високу якість життя та безпеку жителів.
джерело https://www.facebook.com/ulead.donetsk/