Експертний супровід та консультаційну підтримку надає Донецький офіс Програми

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe
Чергове засідання робочої групи через карантин довелось проводити дистанційно. З представниками місцевого самоврядування Міської Ради Вугледар та Агенції розвитку Вугледара, які залучені до підготовки проекту Стратегії, спілкувався Артем Колодезний, експерт Програми «U-LEAD з Європою».
Під час онлайн –засідання обговорили результати проведеного соціально-економічного аналізу та працювали над формуванням стратегічного бачення громади.
Станом на початок року серед усіх об’єднаних громад Донецької області Вугледарська ОТГ посідає 5 місце за кількістю населення та 3 місце – за територією. У Мар’їнському районі Вугледарська ОТГ найбільша громада за територією, але найменша – за кількістю населення.
Наразі з Вугледаром об’єднались поки шість сіл двох сільських рад. А за Перспективним планом формування територіальних громад Донецької області до Вугделарської ОТГ увійдуть ще три сільради. Отже, напрацювання можна бути оновити з урахуванням складу всієї Вугледарської ОТГ.
Серед елементів соціально-економічного аналізу обов’язкове проведення SWOT-аналізу, визначення загроз та можливостей, сильних та слабких сторін. Обговоривши напрацювання, вирішили відкоригувати деякі показники SWOT-аналізу та розглянути їх наступного засідання.
Працюючи над стратегічним баченням, учасники робочої групи дійшли згоди, що треба опрацювати декілька варіантів та винести їх на розгляд громадськості.
Загалом, серед варіантів стратегічного бачення, Вугледарська ОТГ буде згуртованою громадою з якісними та сучасними освітніми можливостями, з модернізованою, трансформованою вугільною промисловістю, розвиненим аграрно-промисловим комплексом, громадою енергійних, активних громадян, в якій люди бажають жити та відчувають себе в безпеці.
джерело https://www.facebook.com/ulead.donetsk/