Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Вітання Павла Кириленка з Днем матері

1
Для кожного українця слово «мама» уособлює в собі три найдорожчі образи: Матір Божу, рідну матір та неньку Україну.
День Матері – це особливе свято, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. Шанобливе та поважне ставлення до матері, її високий авторитет у сім’ї і суспільстві за всіх часів були притаманні українському народу, а материнська любов була і залишається єдиною надійною, могутньою силою. Саме у сім’ї, завдяки материнському вихованню, зберігаються і примножуються родинні звичаї та традиції, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та любові до рідного краю. Материнська любов надає сил і натхнення, які допомагають нам впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги.
Низький уклін і щира подяка нашим матерям за ласку для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Не стане слів, щоб подякувати за їх любов, що є для нас життєвим оберегом, за тепло їхнього серця, яке завжди готове пробачити і зрозуміти.
Низький уклін матерям військових за недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за терпіння, витримку, мудрість і мужність, з якими вони, долаючи нинішні негаразди, зберігають віру в завтрашній кращий день.
Спасибі Вам, наші матері, за підтримку, турботу та розуміння!
Голова Донецької облдержадміністрації,
керівник обласної військово-
цивільної адміністрації
Павло Кириленко
джерело https://www.facebook.com/Прес-служба-Донецької-облдержадміністрації-668726333148414
Вам также могут понравиться