Шановні мешканці м. Вугледар! Керівництво Вугледарського відділення поліції просить Вас з порозумінням поставитися до заборон, які викликані коронавірусом! Наразі АБСОЛЮТНО ВСІ знаходяться в однакових умовах та своєрідному полоні. Це ВИМУШЕНІ дії, які НЕОБХІДНО вжити задля зупинення розповсюдження захворювань. В той же час НЕ ПОТРІБНО панікувати! Убезпечте себе та своїх рідних від МОЖЛИВОГО зараження. ЗАЛИШАЙТЕСЬ ВДОМА! Попіклуйтеся про своїх батьків, переконайте їх не покидати домівку. Натомість купіть продукти, ліки, сплатіть комунальні послуги через інтернет, адже люди похилого віку є НАЙБІЛЬШ ураженою категорією населення! Пам’ятайте, що КАРАНТИН – це НЕ КАНІКУЛИ, поясніть це своїм дітям, адже багато хто, не дивлячись на ситуацію, продовжує проводити свій час в колі друзів. Вчителі наразі прикладають максимум зусиль для того, аби проводити уроки, надавати необхідні матеріали та продовжувати навчальний процес через інтернет-ресурси. Не будьте осторонь освітнього процесу, допомагайте своїм дітям! КОЖЕН громадянин, який повернувся з країни, де були зафіксовані випадки COVID-19, має пройти НЕОБХІДНІ контрольні процедури та ВІДПОВІДАЛЬНО поставитися до САМОІЗОЛЯЦІЇ протягом 14 днів! НЕ СКУПЧУЙТЕСЬ в магазинах! Краще почекайте!
Пам’ятайте, що багато магазинів, які знаходяться на карантині, працюють в онлайн-режимі! Що дозволяє СУТТЄВО зменшити контакт з іншими людьми та скупчень громадян. Місцева влада наразі максимально серйозно поставилась до ситуації, проводиться колосальна робота.
РЕТЕЛЬНО мийте руки, обробляйте їх антисептичними гелями та спреями, НЕ ТОРКАЙТЕСЯ обличчя руками, ОБРОБЛЯЙТЕ м’ясні продукти, ПІДВИЩУЙТЕ імунітет! В Україні наразі зафіксовано 47 лабораторно підтверджених випадків корона вірусу, 3 ЛЕТАЛЬНІ! ВІД НАС залежить ЗУПИНЕННЯ ПОШИРЕННЯ ВІРУСУ!
Вугледарське відділення поліції працює надалі задля забезечення вашого спокою, життя та здоров’я!
джерело сторінка у Фейсбук Вугледарського відділення поліції