У Центрі розвитку підприємництва Вугледарського міського центру зайнятості було проведено засідання комісії з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Дмитро Гомля звернувся до міського центру зайнятості у серпні 2019 року з метою пошуку роботи. Під час перебування на обліку безробітний пройшов профілювання, де фахівці визначили його потенціал до працевлаштування. Про можливість розпочати власний бізнес за сприяння центру зайнятості дізнався на семінарі «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес». На тренінгових заняттях отримав вичерпну інформацію щодо успішного бізнес-планування. Ретельно обміркувавши пропозицію, усвідомлюючи свої сильні сторони, безробітний визначився із напрямком майбутньої діяльності.

На розгляд комісії з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності Дмитро подав бізнес- план на тему: «Надання послуг в сфері інформаційних технологій та комп’ютерних систем». Даний вид підприємницької діяльності є перспективним беручи до уваги збільшення впливу комп’ютерних технологій на життя людей.
Безробітний захистив бізнес-план та отримає одноразову допомогу по безробіттю для започаткування власної справи. Члени комісії побажали Дмитру реалізувати власний бізнес-план, подолати труднощі та стати успішним підприємцем.

джерело сторінка у Фейсбук Вугледарського МЦЗ

сторінка Вугледарського МЦЗ у муському порталі