При Вугледарському міського центрі зайнятості у місті створена Рада роботодавців. Про це повідомляє Вугледарський міський центр зайнятості.

29 жовтня відбулось перше установче засідання Ради. Відкриваючи захід директорка центру зайнятості Раїса Краснопольська, наголосила, що Рада роботодавців є постійно діючим консультативно-дорадчим незалежним органом в системі соціального партнерства, задля вирішення сучасних питань в частині забезпечення реалізації ефективної державної політики у сфері зайнятості населення, підтримки всіх категорій населення шляхом посилення співпраці з роботодавцями та місцевою владою.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Інна Василенко продемонструвала новітні інноваційні методи роботи, провадження Інституту кар’єрного радника та Консультанта роботодавця, мета яких врахувати особливості та потреби кожного клієнта на місцевому ринку праці.

На засіданні учасники затвердили склад Ради та положення про Раду роботодавців. Головою Ради обрано директора громадської організації «Агенція розвитку Вугледара» Федора Сорокіна ,його заступника та секретаря. Обговорили плани подальшої співпраці та взаємодії з метою розвитку партнерських відносин, питання реалізації та провадження в діяльність спільних проектів, перспективи створення нових робочих місць та збереження існуючих, шляхи подолання тіньової зайнятості тощо.