Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

У Вугледарі провели ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

10
26 листопада у Вугледарському міському центрі зайнятості у рамках Загальнообласної Декади зайнятості для людей з інвалідністю проведено Ярмарок вакансій – онлайн. Про це повідомляє Вугледарський міський центр зайнятості.
При зверненні до служби зайнятості кожній людині з інвалідністю надається допомога щодо сприяння у працевлаштуванні, враховуючи рівень медичної та трудової реабілітації, їх потреб та реальних можливостей, а також попиту на робочу силу.
Особи з інвалідністю – це окрема категорія громадян, які бажають знайти роботи, але у них дуже часто виникають проблеми з пошуку роботи і вони потребують реальної допомоги фахівців служби зайнятості.
Під час проведення Ярмарку його учасники обговорили важливі аспекти працевлаштування та соціального захисту, одержали поради щодо конкретних дій, які будуть сприяти їх зайнятості.
В заході взяли участь роботодавці, що здійснюють працевлаштування осіб з інвалідністю, які розповіли про умови та оплату праці, соціальні гарантії і вимоги до претендентів на вакансії.
Учасникам надали інформацію про послуги щодо професійного навчання, перепідготовки та реабілітації, участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, відкриття власної справи.
У роботі з людьми з інвалідністю фахівці центру зайнятості, насамперед, ставлять мету підвищити рівень поінформованості і адаптації таких людей до зайнятості, розширити коло уявлень щодо їх власної професійної самореалізації.
Вам также могут понравиться