Поліцейські Волновахи, Нікольського, Мар’їнки, Великої Новосілки та Вугледару навідуються до самотніх людей похилого віку аби поцікавитися про наявність у них продуктів харчування, предметів першої необхідності, медичних препаратів чи засобів індивідуального захисту та, за потреби, надати їм необхідну допомогу.

В умовах карантину правоохоронці продовжують здійснювати превентивні заходи серед населення з метою  інформування про недопущення поширення коронавірусу.

Протягом минулого тижня поліцейські, спільно з членами громадського формування «Корпус Приазов’я», особливу увагу приділили роз’яснювальній роботі серед громадян та відвідали самотніх людей похилого віку, нагадали їм про дотримання карантинних обмежень та надали необхідну їм допомогу.

На сьогоднішній день  кожен із нас повинен усвідомлювати, що саме його відповідальна поведінка, дотримання правил карантину та особистої гігієни – це те, що може запобігти розповсюдженню коронавірусу і тим самим вберегти ваше життя та здоров’я, ваших рідних та близьких.

Разом з тим, ми повинні бути згуртованими та допомагати людям похилого віку, які найбільше потребують нашої з вами допомоги.

Поліція звертається до громадян!

Дотримуйтесь карантину, не виходьте без необхідності на вулицю, обмежте контакти з  іншими людьми, бережіть себе та своїх близьких. Наша згуртованість у недопущенні розповсюдження інфекції та відповідальна поведінка допоможуть пройти це непросте випробування.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

джерело http://volnovaha-police.dn.ua/news/view/4263?fbclid=IwAR2cWc18lO47yGTFM9Jlp6ezi4Uj4l0Zf1fqhY-wYtQf_QFeWO5nX6Dlfp8