Не зважаючи на виклики сьогодення, на хейтерів і «всепропальщіків», за останні роки нам вдалося втілити в життя проекти про які вугледарці мріяли роками.
Крок за кроком ми наближаємось до намічених цілей. Ремонтуються і осучаснюються заклади освіти, заклади охорони здоров’я, замінюються та оновлюються водо- та тепломережі.
Вугледарська міська лікарня, ЗОШ № 2 та НВК «Мрія» за критеріями енергоефективності та за зовнішнім виглядом відповідають всім сучасним європейським вимогам.
На вулиці 30 річчя Перемоги б.22 з’явився новий тротуар, тривають роботи з облаштування тротуару на вул. Трифонова б.б. 36/38.
Завершені роботи з будівництва багатофункціонального спортмайданчика ДЮСШ м. Вугледар.
Велика увага приділяється дитячим садочкам Вугледарської ОТГ. В дитячому садочку «Світанок» села Павлівка тепер є прибудова для дитячих візочків. В дитячому садочку «Золотий півник» села Березове невдовзі будуть завершені роботи з облаштування каналізації.
В дитячому садочку «Золота рибка» м. Вугледар закінчуються роботи з облаштування сучасної пральні.
Сьогодні відвідав Культурний центр, який нещодавно перейшов з підпорядкування шахти «Південнодонбаська № 1» до вугледарського відділу культури. Чудовий творчий колектив вкрай потребує нашої підтримки.
Дав доручення в міській програмі «Культура» забезпечити підтримку осередку культури і творчого колективу, не залишити поза увагою наших талановитих дітей і молодь.
Роботи ще дуже багато. Рухаємось далі…
Разом переможемо!
Міський голова Андрій Силич