З метою визначення потреб у працівниках на 2021 рік Донецька обласна служба зайнятості упродовж грудня цього року проводить 7 етап Інтернет-опитування роботодавців з використанням «Google Forms». Про це повідомляє Вугледарський міський центр зайнятості.

Перша зустріч з цього питання відбулась 7 грудня поточного року у Вугледарському міському центрі зайнятості. Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями провели вебінар для роботодавців на платформі ZOOM з питань роботи служби зайнятості в умовах карантину та проходження етапів анкетування. Протягом вебінару вони ознайомили роботодавців з формою Google анкети, підкреслили важливість отриманих відповідей для задоволення потреб у персоналі. Анкетування дає можливість службі зайнятості оперативно здійснювати підприємству підбір кандидатів на вакантні посади, використовуючи сучасні підходи укомплектування вакансій із застосуванням концепції рекрутингу.

Запрошуємо прийняти участь у Google-опитуванні роботодавців щодо потреби в працівниках за посиланням: https://forms.gle/vZsoiGAdQTCiLbpS9
Заздалегідь вдячні кожному, хто готовий до співпраці. Долучайтесь!