«Робота існує для тих, хто її шукає» — цей  вислів справді став девізом для колишньої безробітної  Вугледарського  міського центру зайнятості  Інни Харабет. А фахівці центру зайнятості  стали надійними помічниками їй в цьому. В міському центрі зайнятості завжди готові стати особистими консультантами кожного, хто насправді прагне працювати.

Інна досить довго не мала роботи. Молода жінка активна, цілеспрямована, дисциплінована, добросовісна, відповідальна – так зарекомендувала себе  у період перебування на обліку. Не відмовлялася від запропонованих  послуг служби зайнятості: пропозицій підходящої роботи, активно брала участь у семінарах і тренінгах, ярмарках вакансій, дотримувалась всіх рекомендацій фахівців. Не дивлячись на це,  постійно отримувала відмови від роботодавців через відсутність  досвіду роботи. Тоді безробітна прийняла варіант тимчасової зайнятості – участь в громадських роботах соціальним працівником в міській організації інвалідів «Ковчег» з догляду за особами з інвалідністю з ураженням опорно-рухомого апарату.

Але, як кажуть, сильне бажання працювати – це вже половина успішного працевлаштування.  І тому, коли в центрі зайнятості  з’явилась вакансія «завідувач господарства» у Дитячо-юнацькій спортивній школі, кар’єрний радник спільно з рекрутером,   скерували її на зустріч з роботодавцем для проходження співбесіди.  Жінка успішно пройшла співбесіду  — і бажана робота  знайшла свого фахівця.  Інна  була прийнята на роботу,  успішно працює та бажає всім безробітним жінкам  не боятися труднощів,  мати мужність почати все з початку,  не впадати у відчай,  вірити у власні сили.

Найважливіше в житті – вчасно зрозуміти своє покликання і сказати собі: «Це – моє!».

Вугледарський міський центр зайнятості