Сьогодні вся світова спільнота вживає безпрецедентні заходи, спрямовані на недопущення поширення епідемії коронавірусної інфекції SARS-CoV-2, які зачіпають усі сфери життєдіяльності.
На жаль, в нашій країні, ми спостерігаємо непоодинокі випадки, коли окремі особи, користуючись зростанням попиту на засоби індивідуального захисту, створюють умови до багаторазового, нічим не обґрунтованого, завищення їх вартості при продажу населенню. Це робить їх недоступними для широких верств суспільства.
Наразі, у Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за порушення законодавства про ціноутворення під час дії правового режиму воєнного або надзвичайного стану або режиму надзвичайної ситуації державного рівня» (реєстр. №3274-1 від 08.04.2020).
Державна фіскальна служба України опрацювала зазначений законопроект та повною мірою підтримує його концептуальні засади.
«Ми готові взяти активну участь в його обговоренні в Комітеті з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради України задля найскорішого прийняття та впровадження відповідних норм в діюче законодавство. Це дозволить завадити спекулятивним проявам у сфері забезпечення населення країни засобами індивідуального захисту», – зазначив в.о. Голови ДФС Сергій Солодченко.
Державна фіскальна служба України

джерело https://www.facebook.com/SFSofUkraine