23.04.2020
м. Вугледар            № 17

Щодо протидії поширенню
коронавірусної хвороби
COVІD-19 в поминальні дні

З метою протидії поширенню гострої респіраторної хвороби (COVІD-19) в місцях перебування масового скупчення людей, відповідно до статей 14, 75 Кодексу цивільного захисту України, статті 32 Закону України «Про захист населення від  інфекційних хвороб», статті 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Головного Державного санітарного лікаря України від 21 квітня 2020 №11 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в поминальні дні», протокольного рішення обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22.04.2020 №13:

  1. Заборонити відвідування громадянами кладовища у традиційні післяпасхальні (післявеликодні) поминальні дні, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метрів.
  2. Вугледарському відділенню поліції Волноваського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Донецькій області (Шеремета) в межах повноважень забезпечити:
  • охорону публічної безпеки та порядку;
  • проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання заходів та обмежень, спрямованих на запобігання подальшому поширенню гострої респіраторної хвороби COVІD-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.
  1. Координацію робіт щодо виконання цього розпорядження покласти на начальника штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Бочкова А.В., контроль — залишаю за собою.

Керівник робіт з ліквідації
наслідків  надзвичайної  ситуації                      М.П. Вербовський

джерело https://www.facebook.com/notes/міська-рада-вугледар/розпорядження-керівника-робіт-з-ліквідації-наслідків-надзвичайної-ситуації/911283315982013