Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

2

09.04.2020          № 11

м. Вугледар

Про посилення заходів
щодо проведення протиепідемічних
та профілактичних заходів

 

З метою забезпечення належних протиепідемічних заходів для  запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) на території Вугледарської  міської об’єднаної громади в умовах карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), відповідно до статей 14, 75, 76, 78 Кодексу цивільного захисту України, у зв’язку зi спалаху коронавірусу COVID-19, який стався у містечку Першотравенську на Дніпропетровщині через проведення конференції «Міжнародного біблійного коледжу»:

  1. Встановити, що особи які прибули з м. Першотравенськ на територію Вугледарської міської об’єднаної територіальної громади, повинні прийняти умови протиепідемічних заходів, а саме перебувати на самоізоляції в помешканні протягом необхідного для проведення протиепідемічних та профілактичних заходів, що встановлюється протягом інкубаційного періоду — 14 діб.
  2. Координацію робіт щодо виконання цього розпорядження покласти на начальника штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Бочкова А.В., контроль — залишаю за собою.

Керівник робіт з ліквідації
наслідків надзвичайної ситуації  Є.П. Матвієнко

оригинал — РОЗПОРЯДЖЕННЯ №1

джерело https://t.me/vugledarmr/140

Вам также могут понравиться