26 вересня відбувся Маріупольський регіональний турнір First Lego League сезону 2019-2020! Це був перший турнір FLL, який пройшов дистанційно в онлайн форматі.
Дуже дякуємо організаторам турніру та суддям за те, що незважаючи на обставини, було знайдено можливість і наш турнір відбувся, і це було дуже круто та професійно організовано!
В змаганнях приймали участь команди з Донецької, Запорізької та Дніпропетровської областей. Всі учасники показали хороший рівень підготовки, надзвичайних роботів та цікаві проекти. Дякуємо усім командам за атмосферу та дух дружніх змагань, який відчувався навіть на відстані! Всі команди молодці!  Особливо хочемо привітати наших друзів з команди Оптимум з високим результатом у грі роботів!
Робоклуб Вугледар в сезоні FLL 2019-2020 був представлений двома командами: Робоклуб Вугледар (Теличко Микита, Свєтов Іван, Добринін Дмитро, Дорошенко Нікіта, Удовіка Богдан, Деркач Микита, Чувілко Кирил) та Робоклуб Вугледар Jr. (Гончаров Іван, Косицький Микита, Свєтова Поліна, Цапенко Антон, Доценко Леонід, Макарченков Тимофій, Черткова Вікторія, Колесникови Павло та Михайло). Обидві наші команди виконали великий обсяг роботи, конструювали та програмували роботів, розробляли інноваційні проекти, ділилися своїми рішеннями, вдосконалювали своїх роботів та проекти, вони змінювались самі та змінювали навколишній світ! Не завжди все було просто, але завжди було цікаво, дружньо та весело! Дякуємо нашим командам за цей сезон, ми вами пишаємось!
Особливо приємно, що судді високо оцінили роботу, яку виконали наші команди та визнали  Чемпіоном Маріупольського дистанційного відбіркового турніру 2019-2020 сезону команду Робоклуб Вугледар!
Вітаємо чемпіонів та бажаємо подальших успіхів!