Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

П’ять років від дня створення Національної поліції України

2
4 липня, українські поліцейські відзначатимуть своє професійне свято – День поліції України. Національній поліції України цього дня виповниться 5 років.
Важкі поліцейські будні вимагають від кожного поліцейського високого професіоналізму та зразкової дисципліни. На правоохоронців покладено відповідальне й благородне завдання – захист життя та здоров’я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорона публічного порядку.
Сьогодні, 3 липня, напередодні професійного свята, поліцейських вітали міський голова, полковник Андрій СІЛИЧ, начальник штабу – перший заступник керівника оперативно-тактичного угруповання «СХІД» полковник Валерій ВОДОЛАЗСЬКИЙ та керівник місцевого підрозділу капітан поліції Артем ШЕРЕМЕТА.
З нагоди свята поліцейські отримали подяки та грамоти за відданість служіння Українському народові.
Ви стоїте на сторожі справедливості і безпеки українських громадян адже великі надії і сподівання кожного громадянина і держави України, в цілому, на Національну поліцію України. У вас мужня та відповідальна місія: оберігати від злочинних зазіхань мир і спокій українців, їх життя, здоров’я та майно, захищати інтереси держави і суспільства. Переконані, що кожен із вас з честю виконує поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку.
Бажаємо високих професійних досягнень, широкої громадської поваги. Нехай кожен день вашої служби уквітчається успіхами і озивається лише людською вдячністю, нехай береже вас доля.
Бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі, здобутків в ім’я України. Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого напруженого життя!
ЗІ СВЯТОМ!!!
Вам также могут понравиться