Мешканці Волноваської оперативної зони втратили заощадження на загальну суму більше 30 000 гривень

 

Купувала неіснуючий товар

03 травня 2020 року 31-річна місцева мешканка Волноваського району «придбала» в інтернеті неіснуючий товар. Заздалегідь заплативши за покупку 600 гривень вона лишилася і без грошей, і без покупки.

Повідомляли особисті данні

05 травня 2020 року до поліції звернулася мешканка Волноваського району, яка розповіла «представникам банку» особисті дані,  після чого  зловмисники отримали доступ до її банківської картки та зняли з неї  1700 гривень.

Наступного дня з такою ж проблемою звернулася 29-річна мешканка села Бугас, яка повідомила, що невідомі особи, також під виглядом  працівників банку, заволоділи її заощадженнями у сумі 400 гривень. Проте потерпіла вчасно схаменулася та заблокувала картку, чим завадила аферитсам «прибрати до рук» гроші, що залишилися на рахунку.

А 08 травня до поліції із заявою звернулися дві жінки, мешканки Мар’їнського району. Як і у вищезазначених випадках, вони стали жертвами псевдо працівників банку.

46-річна мешканка міста Вугледар власноруч віддала шахраям 25 000 гривень,  а жителька м. Курахове – майже 2 000 гривень

За всіма фактами слідчі розпочали досудові розслідування за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Поліція встановлює осіб аферистів та їх місцезнаходження.

Поліція вкотре нагадує!

Будьте пильні!  Не повідомляйте особисті дані банківських карток стороннім особам, не замовляйте продукцію у неперевіреного продавця, а оплату здійснюйте лише після отримання та перевірки товару.

У будь-який час доби Ви можете подзвонити на 102 та проконсультуватися з питання що робити, якщо вважаєте, що Вас намагаються ошукати. Якщо ж Ви або ваші рідні, близькі, друзі чи знайомі все-таки стали жертвами шахраїв – не чекайте, а негайно телефонуйте у поліцію!

Волноваський відділ поліції
Донецької області

джерело http://volnovaha-police.dn.ua/news/view/4298?fbclid=IwAR3AfaG9s1ynFTYW7hBX_g6aSZh2HGgwlEWsV8IHRIU_8uSN9WM-OSjZK-w