Інформаційною групою у складі начальника відділу – інспектора праці Вугледарської міської ради, спеціалістів Волноваського об’єднаного управління ПФУ в Донецькій області, Вугледарської державної податкової інспекції Мар’їнського управління ГУ ДПС у Донецькій області та Вугледарського міського центру зайнятості продовжуються низки зустрічей, зокрема, з суб?єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері будівництва. Спеціалістами надаються роз’яснення щодо неприпустимості допуску працівників до роботи без оформлення трудових відносин. Проведено круглий стіл на тему «Неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин». Надані відповіді на питання щодо правильності оформлення трудових відносин, оплати надурочних робіт, встановлення підсумкового обліку робочого часу сезонних працівників. Проінформовано що можливостей звернення і роботодавців, і найманих працівників за інформацією і роз’ясненнями з питань ефективних засобів дотримання законодавства та запобігання можливим його порушенням, змін у трудовому законодавстві тощо.

Шановні роботодавці!

Легалізуйте зайнятість населення та відмовтесь від виплати зарплат «в конвертах». Це дозволить не тільки детінізувати соціально – трудові відносини, але й забезпечити реальні соціальні гарантії найманим праівникам, максимально уникнути трудових конфліктів та спорів.

Закликаємо суб’єктів господарювання, що використовують працю найманих працівників, невідкладно належним чином зареєструвати відповідні трудові відносини. За порушення трудового законодавства контролюючі органи, у межах компетенції, застосовуватиме заходи впливу.

джерело сторінка у Фейсбук Вугледарської міської ради