Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Привітання міського голови до дня медпрацівника

8

Напередодні Дня медичного працівника привітав представників сфери охорони здоров’я Вугледарської ОТГ з професійним святом. 

Медичні працівники: лікарі, медичні сестри, фельдшери, акушерки, лаборанти – фахівці, що стають на захист людського життя, саме від їх професіоналізму, самовідданості, відповідальності і чуйності залежить здоров’я і життя людини.

Сьогодні у Вугледарі модернізуються медичні заклади, оснащуються сучасним обладнанням, поповнюються молодими кадрами. Впевнений, невдовзі Вугледарська міська лікарня стане однією з найкращих в регіоні.

Цілком усвідомлюючи, що реформа вторинної ланки зайшла в глухий кут, міська рада кожного місяця знаходить кошти, щоб підтримати медиків, не залишити їх наодинці з економічними проблемами.

В непрості часи пандемії ми усвідомлюємо які виклики постають перед медиками і намагаємося захистити тих, хто знаходиться на передовій у боротьбі з вірусом. 

Шановні медичні працівники! Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир! Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам!

З професійним святом вас!

Міський голова Андрій Сілич

джерело https://www.facebook.com/profile.php?id=100005343524799

Вам также могут понравиться