У Вугледарі поліцейські провели рейд по торгівельно-розважальним закладам, аби нагадати власникам про карантинні обмеження та про дотримання вимог щодо годин тиші.

З послабленням карантинних заходів власники закладів ресторанного господарства відкрили літні майданчики. Музичний супровід, як правило, є неодмінним атрибутом літнього кафе. В де-яких закладах використовується «фоновий» музичний супровід, а в інших до пізнього вечора лунає гучна музика, виступають музичні ансамблі та проводяться дискотеки.

Незважаючи на те, що громадяни із задоволенням відвідують увечері літні майданчики слід урахувати, що їх функціонування не повинно погіршувати умови проживання людей, що живуть поблизу таких закладів.

Вчора, 15 червня, заступник начальника сектору превенції Тетяна Чекал та т.в.о. начальника СРПП №3 Михайло Кумейко відвідали у Вугледарі кафе в яких вже розпочався «сезон» відпочинку.

Із власниками закладів правоохоронці провели профілактично-роз’яснювальну роботу, розповіли про захист населення від шкідливого впливу шуму та правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях, а також нагадали про карантинні обмеження, які тривають в Україні та відповідальність за їх порушення.

Нагадуємо, що згідно з правилами і законами в містах можна шуміти, проводити концерти і фестивалі, запускати фейєрверки, та і просто співати пісні в дворах багатоповерхівок з 8-00 до 22-00. Але з 22-00 до 8-00, згідно ст. 182 адмінкодексу, діє так звана заборона на шум, за порушення якого передбачений штраф від 5 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85 — 255 грн. для громадян і 255 — 510 грн для суб’єктів господарювання). Якщо ж порушення стається повторно, то штраф для громадян збільшується — від 255 до 510 грн з конфіскацією джерела шуму (колонок, інструментів і інше) і 850 — 2250 для суб’єктів господарювання.

Вугледарське відділення поліції

Волноваського відділу поліції

Донецької області

джерело http://volnovaha-police.dn.ua/news/view/4428