Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Поліцейські Вугледару проводять профілактичні заходи, спрямовані на зниження аварійності за участю мототранспорту

5
У літній період на автошляхах області зросла кількість аварій за участю мототранспорту та велосипедистів. Дуже часто подібні аварії трапляються через недотримання водіями мотоциклів, скутерів, мопедів, велосипедів елементарних норм безпеки та незнання Правил дорожнього руху.
Згідно зі статистичними даними з усіх ДТП за участю мотоциклістів, у 70% випадках винні самі водії двоколісних машин.
Саме ця категорія учасників дорожнього руху – найбільш уразлива і у разі виникнення ДТП є менш захищеною. В таких аваріях часто страждає молодь, підлітки, навіть школярі, для яких стає звичним їхати швидко, виконуючи небезпечні маневри і без мотошолома.
З метою профілактики аварійності та зниження тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод, поліцейські, що забезпечують безпеку дорожнього руху проводять профілактичні заходи, спрямовані на стабілізацію аварійності за участю мототранспорту.
Так, з 1 червня співробітниками груп реагування патрульної місцевої поліції виявлено 9 порушень ПДР, скоєних водіями мототранспортних засобів, у тому числі 1 факт керування в стані сп’яніння, 5 – керування без відповідних документів.
В рамках заходів поліцейські проводили профілактичні бесіди з водіями цієї категорії транспорту про недопущення порушень Правил дорожнього руху, дотримання швидкісного режиму, обов’язкове використання шоломів та інших захисних засобів. Нагадували про відповідальність, а так само рекомендували не забувати про уважність та обережність за кермом.
Поліція черговий раз нагадує: керуючи мотоциклом або мопедом, необхідно бути дисциплінованим і уважним, вміло і обдумано користуватися швидкісними можливостями, використовувати засоби пасивного захисту і виконувати всі вимоги, передбачені Правилами дорожнього руху.
Вугледарське відділення поліції
джерело https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=566560477375536&
id=308859279812325
Вам также могут понравиться