Антисанітарія в побуті та неналежне ставлення  матері до виконання батьківських обов’язків –  ново виявлена сім’я  відтепер перебуватиме на  контролі правоохоронців та соціальних служб.

До поліції надійшла інформація про те, що в одній з родин у селищі Володимирівка Волноваського району мати не виконує батьківських обов’язків по відношенню до своїх двох дітей.

Під час спільного рейду з працівниками служби у справах дітей, ювенальні інспектори перевірили умови проживання вказаної родини. На момент візиту в помешканні була повна антисанітарія, брудні речі та посуд розкидані по всьому дому, а діти були недоглянуті, до того ж ще й голодні.

Відносно матері поліцейські склали протокол за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків по вихованню дітей».

Правоохоронці попередили жінку, що їй надається термін на виправлення ситуації, та зауважили, що з цього часу її родина буде під пильним контролем не тільки правоохоронців, а й соціальних служб.

Співробітники ювенальної превенції докладають зусиль, аби забезпечити дотримання  прав та свобод дітей. Батьки ж, в свою  чергу, зобов’язані бути уважними та відповідальними, приділяти більше уваги своїм дітям та їхнім потребам.

Якщо подолати життєві труднощі самостійно не виходить, то потрібно не пускати складну ситуацію на самоплин, а звертатись за допомогою до фахівців.

Ми завжди готові прийти на допомогу!

Волноваський відділ поліції

Донецької області