Підприємці Вугледарської ОТГ отримали нові можливості щодо розвитку свого бізнесу, завдяки проекту «Бізнес в Малій громаді — Місія можлива». Це сучасний сервіс для популяризації підприємців Вугледарської ОТГ: поширення інформації про сферу діяльності місцевого бізнесу, пошук нових покупців товарів і послуг, партнерів, інвесторів.

Ознайомитись з проектом можна на сайті http://smallbiz.org.ua/.

Каталог бізнесу

На сайті можна знайти інформацію про підприємства нашої громади:

  • Інформація про діяльність, особливості компанії чи магазину: як заказати товар чи послугу, як здійснити попередній запис;
  • Адреса, телефон;
  • Графік роботи;
  • Посилання на сайт, групу у Viber, Facebook, Instagram;
  • Умови та час роботи під час епідеміологічних обмежень (локдаун).

Спецпроекти

Успішні підприємці Вугледарської ОТГ розповідають, як займатися бізнесом в малій громади, з якими перешкодами зустрічаються на шляху розвитку. Досвідчені бізнесмени нашого регіону готові доказати, що бізнесом можна займатися навіть у такій невеликій громаді, як наша.

Окрім сайту створюється друкований журнал, завдяки якому інформація про підприємців стане доступною навіть у самих віддалених куточках Вугледарської ОТГ.

Проєкт «Бізнес в малій громаді – місія можлива» реалізується ГО «Інтеграція в майбутнє» у партнерстві з Агенцією Розвитку Вугледара за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.