Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Пенсіонери донеччини старше 80 років почали отримувати підвищену пенсію

1
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року № 251 Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області забезпечило перерахунок пенсій 99,5 тис. громадян.
Додаткові 500 грн. отримають громадяни, яким виповнилося 80 років і більше, і у яких щомісячний розмір пенсійних виплат з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, не досягає розміру середньої заробітної плати в Україні за 2019 рік — 9205,19 грн.
Серед загальної кількості перерахованих пенсій – 9,1 тис. пенсіонерам, яким виповнилося 80 років і більше і які отримують пенсію відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» незалежно від виду пенсії, мають страховий стаж: чоловіки — 25 років, жінки — 20 років та розмір пенсійних виплат яких з урахуванням вищезазначених доплат (крім пенсії за особливі заслуги перед Україною) не досягає 2 600,00 грн. надано доплату до пенсії в сумі, що не вистачає до зазначеного розміру.
Середній розмір підвищення в квітні у 80-річної категорій склав 517,93 грн.
Виплата компенсації за квітень розпочата. Пенсіонери старше 80 років отримають додаткові кошти у визначену їм дату виплати разом з пенсією за квітень.
Відповідна щомісячна компенсаційна виплата в подальшому буде встановлюватись з дати досягнення 80 років.
Пенсії надійдуть одержувачам на рахунки в уповноважених банках або будуть доставлені листоношами АТ «Укрпошта» додому
джерело https://www.facebook.com/dn.pfy/
Вам также могут понравиться