Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

«Нова пошта» ввела адміністраторів для прискореного обслуговування клієнтів на вулиці

5

«Нова пошта» ввела адміністраторів для прискореного обслуговування клієнтів на вулиці

Біля відділень «Нової пошти» почали працювати адміністратори, які на вулиці обслуговують клієнтів із оплаченими посилками. Відтепер клієнти, які прийшли отримати завчасно оплачену посилку, можуть не заходити у відділення, адміністратор на вулиці сам підійде до них, проведе ідентифікацію та видасть посилку. Також швидко оплатити посилку можна безпосередньо на вулиці за допомогою мобільного додатку «Нової пошти».

«У зв’язку з посиленими карантинними заходами ми обмежуємо кількість клієнтів, які можуть знаходитися всередині відділення і просимо їх чекати на вулиці. У пікові години можуть створюватися черги, що, звичайно, не подобається нашим клієнтам. Вони хочуть прийти і швидко отримати свою посилку. Для цього ми ввели посаду адміністратора, який буде видавати оплачені посилки клієнтам безпосередньо на вулиці», — говорить Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

Зараз обслуговують клієнтів на вулиці майже 500 адміністраторів відділень по всій Україні. В залежності від кількості клієнтів цю функцію виконують один або два співробітника. Адміністратори працюють на вулиці при температурі від +10°С та при сприятливих погодних умовах. Обслуговування клієнтів на вулиці триває протягом усього робочого дня. В адміністраторів, як і у всіх інших співробітників, є засоби індивідуального захисту — маски, рукавички та антисептик.

При виборі відділень, в яких запроваджували посаду адміністратора, «Нова пошта» керувалася обігом відділення, кількістю працівників у відділенні, а також відсотком відправлень на видачу. Ми піклуємося про наших клієнтів і хочемо, щоб всі змогли швидко забрати свої посилки та не витрачали час на очікування.

джерело https://novaposhta.ua/news/rubric/2/id/7138

Вам также могут понравиться